Od 2002 roku

Firma Dwa Zero Cafe Internet świadczy usługi od 2002 roku, głównie na osiedlu Kurdwanów Nowy. W tym czasie stworzyliśmy infrastrukturę sieci lokalnej obejmującą ponad 70 budynków mieszkalnych, do których sygnał doprowadzany jest za pomocą nowoczesnych urządzeń wykorzystujących technologie światłowodową. Technologia ta zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo oraz wysoki poziom usług.

Od początku naszej działalności staramy się poznawać oczekiwania naszych klientów, by zapewnić jak najwyższą jakość usług. Szczególnie dbamy o bezpośredni kontakt z naszymi odbiorcami, gwarantujemy fachową obsługę i rzetelną informację.

Nasi ludzie

Doskonale wiemy, że o sile i potencjale firmy decydują tworzący ją ludzie, dlatego każdemu z nich staramy się stwarzać warunki sprzyjające jego pracy i rozwojowi. Dzięki takiej polityce naszą kadrę stanowią pracownicy kompetentni i lubiący swoją pracę, a na tym zyskują wszyscy – w tym Klienci, którzy otrzymują od nas najwyższej jakości produkt wzbogacony o sprawną i miłą obsługę wspartą szybkim i skutecznym serwisem.

Połączone siły

Aby rozszerzyć i ulepszyć naszą ofertę połączyliśmy swoje siły z firmą MT-Net, dostawcą internetu i telewizji. Dzięki temu wdrożyliśmy nowe technologie i nowe usługi – jeszcze szybszy internet, telewizję w HD, z których już teraz możecie korzystać!